انتشارات فار
۲۱ مهر ۱۳۹۲
دنیای پیچیده امروز «عشق هيچ‌گاه مطالبه نمي‌كند، همواره نثار مي‌كند...» دیروز، امروز، فردا تغيير روش تربيت! فانوس دريايی در محضر استاد فانفار زبون داااااااااااااغ !!!!!!!!!!! اندر حكايت به دنيا آمدن شيمي۳ كي خوش‌بخت‌تره؟ بچه‌ها متشكريم تسلیت آقا رحیم کاپشن با مهر پا به مهر بگذاريم امید ... به بهانه‌ی نمایشگاه کِرم فرهنگی مرام و معرفت عملی آيين يلدا را دوست دارم؛ چون دهن‌كجي به سياهي شبه. غزال سیاه دایره‌ای به مساحت زندگی بزرگداشت حافظ نگاهی دیگر اول مهر به نام آنکه، خنده می‌آورد به چشم‌ها، گاهی... سلام زلزله دروغ بزرگ کنکورتون به سر رسید، جشنِش به آخر نرسید!!! سلام بر استان زنجان سلام بر استان سمنان سلام بر استان سیستان و بلوچستان سلام بر استان فارس سلام بر استان قزوین سلام بر استان قم سلام بر استان کردستان سلام بر استان کرمان سلام بر استان کرمانشاه سلام بر استان کهگیلویه و بویراحمد سلام بر استان گلستان سلام بر استان گیلان سلام بر استان لرستان سلام بر استان مازندران سلام بر استان مرکزی سلام بر استان هرمزگان سلام بر استان همدان سلام بر استان یزد دقیقه ۹۰ شتر حیوان صبوری است! به‌نام آرامش‌دهنده‌ي دل‌هاي لرزان این همه هیاهو! یک مقایسه توهم چشم! یک تاریخچه‌ی مختصر قهوه تلخ یک روز بارانی دمتون گرم آدم‌ها حرکت دوچرخه شاخ کرگدن یک ارتباط دوطرفه در فانوس دریایی «عشق هيچ‌گاه مطالبه نمي‌كند، همواره نثار مي‌كند...»

تسلیت

شنیدن خبر مرگ هر انسانی، اندوهناک است، چه آن فرد را بشناسیم و چه نشناسیم. مرگ به خودی خود اتفاقی غم‌انگیز است و نشان دهنده‌ی پایان راهی است که با هزاران امید و آرزو آغاز شده.

خبر از دست دادن اصحاب فرهنگ و ادب، اما همیشه دردناک‌تر و متاثر کننده‌تر است. مگر در ایران هشتاد میلیونی چه تعداد فعال فرهنگی داریم که علی‌رغم تمام مشکلات مالی و سیاسی و اجتماعی هم‌چنان به فعالیت در این عرصه ادامه می‌دهند؟ ناشران هم جزو همان تعداد اندک هستند که با تمام ناملایمات ساخته و با عشق به اعتلای فرهنگ، هم‌چنان با سرسختی به خدمت خود ادامه داده و سختی‌ها را به جان می‌خرند، با کمبودها می‌سازند و خطر می‌کنند تا چراغی باشند در کوره راه پرفراز و نشیب استعلاء و پیش‌رفت علم و ادب ایران.

یک‌شنبه چهاردهم مهرماه مطلع شدیم که اتوبوس حامل تعدادی از ناشران دچار سانحه شد و متاسفانه تعدادی از ناشران محترم را که برای حضور در نمایشگاه کتاب تبریز به این شهر رفته بودند راهی بیمارستان کرد و شوربختانه حسین طهماسبی نماینده‌ي نشر پارمیس، در این سانحه جان خود را از دست داد.

ضمن اظهار هم‌دردی با اهالی صنعت نشر و خانواده‌ي محترم آن عزیز، امید داریم که زین پس شاهد چنین اتفاقات ناگواری نباشیم و از خداوند منان، صبر برای بازماندگان و دوست‌داران ایشان و مغفرت و آمرزش برای آن مرحوم مسئلت داریم.

انتشارات علمی فار


لطفا نظرات خود را برای ما ارسال نمایید:

نام و نام خانوادگی:     ایمیل:

C

ثبت نام اگر قبلا عضو فار شده‌اید از اینجا وارد شوید.
C

ورود اگر قبلا عضو فار نشده‌اید از اینجا عضو شوید
اگر کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید اینجا را
کلیک کنید.
C

ارسال اگر قبلا عضو فار نشده‌اید از اینجا عضو شوید

در حال ارسال اطلاعات
تایید