علی امین صادقیه
مدیر مسئول
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱
دنیای پیچیده امروز «عشق هيچ‌گاه مطالبه نمي‌كند، همواره نثار مي‌كند...» دیروز، امروز، فردا تغيير روش تربيت! فانوس دريايی در محضر استاد فانفار زبون داااااااااااااغ !!!!!!!!!!! اندر حكايت به دنيا آمدن شيمي۳ كي خوش‌بخت‌تره؟ بچه‌ها متشكريم تسلیت آقا رحیم کاپشن با مهر پا به مهر بگذاريم امید ... به بهانه‌ی نمایشگاه کِرم فرهنگی مرام و معرفت عملی آيين يلدا را دوست دارم؛ چون دهن‌كجي به سياهي شبه. غزال سیاه دایره‌ای به مساحت زندگی بزرگداشت حافظ نگاهی دیگر اول مهر به نام آنکه، خنده می‌آورد به چشم‌ها، گاهی... سلام زلزله دروغ بزرگ کنکورتون به سر رسید، جشنِش به آخر نرسید!!! سلام بر استان زنجان سلام بر استان سمنان سلام بر استان سیستان و بلوچستان سلام بر استان فارس سلام بر استان قزوین سلام بر استان قم سلام بر استان کردستان سلام بر استان کرمان سلام بر استان کرمانشاه سلام بر استان کهگیلویه و بویراحمد سلام بر استان گلستان سلام بر استان گیلان سلام بر استان لرستان سلام بر استان مازندران سلام بر استان مرکزی سلام بر استان هرمزگان سلام بر استان همدان سلام بر استان یزد دقیقه ۹۰ شتر حیوان صبوری است! به‌نام آرامش‌دهنده‌ي دل‌هاي لرزان این همه هیاهو! یک مقایسه توهم چشم! یک تاریخچه‌ی مختصر قهوه تلخ یک روز بارانی دمتون گرم آدم‌ها حرکت دوچرخه شاخ کرگدن یک ارتباط دوطرفه در فانوس دریایی «عشق هيچ‌گاه مطالبه نمي‌كند، همواره نثار مي‌كند...»

به‌نام آرامش‌دهنده‌ي دل‌هاي لرزان

خداوندا! تو خواستي و به وجودم آوردي. از آن هنگام كه نوزاد بودم و عاجز، در كنار مادر پناهم دادي تا مبادا احساس بي‌كسي كنم. نفسم را با نفسش جان دادي. او را كردي نگهبان شب و روزم و بر تحملش افزودي تا مبادا خسته شود. دستش دستم، پايش پايم و عصاره‌ي وجودش غذايم بود و من هر لحظه از آن خوردم و خوردم و بزرگ‌تر شدم؛ خوش‌حال از اين كه يكي مراقبم است.
شدم دو ساله و سه ساله و چند ساله؛ در بهشت بودم، خوش و خرم. مست بودم و مي‌خنديدم. از كنارم كه كمي دور مي‌شد نگران مي‌شدم، ولي ديري نمي‌كشيد خود را در آغوش پُرمهرش حس مي‌كردم و ضربان قلبم بعد از آن تلاطم، آرام مي‌گرفت و لب‌خند رضايت بر لبانم مي‌نشست.
اين‌ها و آن‌ها همه گذشت تا به امروز. تا جايي كه خردي فراموش كردم و گاهي درشتي بر مادر. ندانستم كه چه شب‌ها نخوابيد و چه رنج‌ها كشيد تا ذره‌ذره بيش‌تر شدم.
خداوندا اگر قرار باشد آثار بودنت را پيدا كنم، وجود مادر كافي‌است تا باورم شود و شاكرت باشم. از تو مي‌خواهم مرا شايسته‌ي اين لطفت بگرداني و بر كوتاهيم بر اين موهبت ببخشايي و دعايش در حقم اجابت كني.

روز مادر مبارك


لطفا نظرات خود را برای ما ارسال نمایید:

نام و نام خانوادگی:     ایمیل:

C

ثبت نام اگر قبلا عضو فار شده‌اید از اینجا وارد شوید.
C

ورود اگر قبلا عضو فار نشده‌اید از اینجا عضو شوید
اگر کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید اینجا را
کلیک کنید.
C

ارسال اگر قبلا عضو فار نشده‌اید از اینجا عضو شوید

در حال ارسال اطلاعات
تایید