سید عباس حجازی
مدیر فروش
۲۹ دی ۱۳۹۴
دنیای پیچیده امروز «عشق هيچ‌گاه مطالبه نمي‌كند، همواره نثار مي‌كند...» دیروز، امروز، فردا تغيير روش تربيت! فانوس دريايی در محضر استاد فانفار زبون داااااااااااااغ !!!!!!!!!!! اندر حكايت به دنيا آمدن شيمي۳ كي خوش‌بخت‌تره؟ بچه‌ها متشكريم تسلیت آقا رحیم کاپشن با مهر پا به مهر بگذاريم امید ... به بهانه‌ی نمایشگاه کِرم فرهنگی مرام و معرفت عملی آيين يلدا را دوست دارم؛ چون دهن‌كجي به سياهي شبه. غزال سیاه دایره‌ای به مساحت زندگی بزرگداشت حافظ نگاهی دیگر اول مهر به نام آنکه، خنده می‌آورد به چشم‌ها، گاهی... سلام زلزله دروغ بزرگ کنکورتون به سر رسید، جشنِش به آخر نرسید!!! سلام بر استان زنجان سلام بر استان سمنان سلام بر استان سیستان و بلوچستان سلام بر استان فارس سلام بر استان قزوین سلام بر استان قم سلام بر استان کردستان سلام بر استان کرمان سلام بر استان کرمانشاه سلام بر استان کهگیلویه و بویراحمد سلام بر استان گلستان سلام بر استان گیلان سلام بر استان لرستان سلام بر استان مازندران سلام بر استان مرکزی سلام بر استان هرمزگان سلام بر استان همدان سلام بر استان یزد دقیقه ۹۰ شتر حیوان صبوری است! به‌نام آرامش‌دهنده‌ي دل‌هاي لرزان این همه هیاهو! یک مقایسه توهم چشم! یک تاریخچه‌ی مختصر قهوه تلخ یک روز بارانی دمتون گرم آدم‌ها حرکت دوچرخه شاخ کرگدن یک ارتباط دوطرفه در فانوس دریایی «عشق هيچ‌گاه مطالبه نمي‌كند، همواره نثار مي‌كند...»

دنیای پیچیده امروز

دنیای پیچیده امروز، انسان‌ها را با مسائل گوناگونی روبه‌رو کرده است. انسان‌ها در این دوران، روزی خوش‌حال و شادمانند و روزی دیگر عمگین و افسرده، مشکل از کجاست؟
ایا انسان‌ها از مسیر تعالی خود دور افتاده‌اند؟ چه باید کرد؟ شاید تنها پاسخ درست این باشد که بالاخره انسان محور این زندگی است و تا خود را اصلاح نکند، مطمئناً خوشبختی و سعادتی هم در کار نیست.
تنها با ایمان، امید داشتن، عشق ورزیدن و نوع‌دوستی است که چرخ‌های این زندگی می‌چرخد.
پس بیاییم هریک با روشن‌کردن شمعی، قلب‌هایمان را با امید و عشق نورانی کنیم.
فرصت‌ها آهسته در می‌زنند. کارکنان انتشارات فار شما را به جمع صمیمی خود دعوت می‌نمایند تا از این فرصت آهسته، اما پر محتوا کمال استفاده را بنمایید.
«من در آرزوی انجام خدمتی بزرگ و پرشکوه زندگی می‌کنم، اما سخت‌ترین وظیفه من انجام خدمات کوچکی است که به گونه‌ای بزرگ و شکوهمند پدیدار شوند.» (هلن براوون)


لطفا نظرات خود را برای ما ارسال نمایید:

نام و نام خانوادگی:     ایمیل:

C

ثبت نام اگر قبلا عضو فار شده‌اید از اینجا وارد شوید.
C

ورود اگر قبلا عضو فار نشده‌اید از اینجا عضو شوید
اگر کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید اینجا را
کلیک کنید.
C

ارسال اگر قبلا عضو فار نشده‌اید از اینجا عضو شوید

در حال ارسال اطلاعات
تایید